Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

Zostan jednym z nas

AKTUALNOŚCI

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Stop agresji drogowej

 

Najczęściej czytane

 1. Świadkowie zatrzymali rozbójnika

  Przypadkowi świadkowie ujęli 26-latka podejrzewanego o kradzieże rozbójnicze. Widząc uciekającego mężczyznę świadkowie ruszyli za nim w pościg i przekazali go policjantom. Za kradzież rozbójniczą grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

 2. Mikołajkowa akcja dzielnicowego zelowskiej Policji

  Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Zelowie jest inicjatorem darów, które w ramach akcji „Szlachetna Paczka” trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy. Asp.szt. Jarosław Woźniak zadbał aby pierwsza mikołajkowa paczka trafiła do 81-letniej mieszkanki Zelowa.

 3. Nowy policyjny HYUNDAI dla KP w Zelowie

  Tabor zelowskiej Policji zasilił nowy radiowóz. Dzisiaj przed Komisariatem Policji w Zelowie odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której zostały przekazane kluczyki. Oznakowany HYUNDAI będzie wykorzystywany przez policjantów, którzy w codziennej służbie dbają o bezpieczeństwo mieszkańców.

 4. Śmiertelny wypadek na drodze DK-74 w Klukach

  Bełchatowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło na DK-74 w miejscowości Kluki w powiecie bełchatowskim. W wypadku śmierć poniosła 44-letnia kobieta kierująca BMW. Policjanci apelują o ostrożność na drodze i stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa.

 5. Włamywacz w rękach policjantów

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego bełchatowskiej komendy zatrzymali 33-latka podejrzewanego o włamanie do sklepu warzywnego w mieście. Łupem złodzieja padły... makrele, szproty, miód i orzechy. Jak oświadczył, zrabowane artykuły zjadł sam.

 6. Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie

  27 listopada 2019 roku w Sali Teatralnej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie odbyło się uroczyste przekazanie stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie. Inspektor Karol Mielczarek, Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie, pożegnał się ze sztandarem bełchatowskiej policji i złożył meldunek o zdaniu stanowiska Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Łodzi nadinsp. Andrzejowi Łapińskiemu.

 7. Potrącił pieszą na przejściu i uciekł

  Ponad 4 lata więzienia grozi 30-latkowi, który kierując hondą potrącił 56-letnią kobietę na oznakowanym przejściu dla pieszych i nie udzielając jej pomocy uciekł z miejsca zdarzenia. Mieszkaniec gminy Bełchatów usłyszał już zarzuty. Okazało się, że mężczyzna jest też poszukiwany do odbycia 3 miesięcy kary pozbawienia wolności za inne przestępstwo. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 8. Śmiertelny wypadek na drodze W-485

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 18 listopada 2019 roku, w miejscowości Kolonia Drużbice w powiecie bełchatowskim, na drodze W-485. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów zginął 65 – letni kierowca. Apelujemy o ostrożność na drodze!

 9. Uratowani przed wychłodzeniem

  Dzięki anonimowemu zgłoszeniu bełchatowscy policjanci uratowali dwóch mężczyzn narażonych na wychłodzenie organizmu. Bełchatowianie w stanie upojenia alkoholowego leżeli na ziemi. Dzięki interwencji policjantów mężczyznom nic już nie zagraża.

 10. Nietrzeźwi kierowcy ujęci przez świadków

  Bełchatowscy policjanci minionej doby interweniowali wobec dwóch nietrzeźwych kierowców ujętych przez świadków. Postawą godna naśladowania wykazał się policjant z KPP w Brodnicy. W czasie wolnym od służby w miejscowości Zagadki ujął nietrzeźwego kierowcę mercedesa, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Chwilę później mieszkańcy miejscowości Kluki ujęli nietrzeźwego kierowcę audi, który wjechał w barierki ochronne.

linki

Tagi