Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Stop agresji drogowej

 

Najczęściej czytane

 1. Oświadczenie w sprawie Betiny

  W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej nieścisłymi informacjami dotyczącymi sytuacji odebrania psa osobie, która była tymczasową opiekunką, a aktualnie posiadała go bezprawnie Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie pragnie przedstawić kilka istotnych faktów. Jednocześnie zapewniamy, że psa i jego właścicielkę odwiedza dzielnicowy, który monitoruje sytuację. Betina podczas tych wizyt jest pogodna, zadowolona chętnie się bawi.

 2. Uwaga - WŁAMANIA!

  W związku z nasileniem się włamań do domów jednorodzinnych na terenie powiatu bełchatowskiego, policjanci apelują do mieszkańców o ostrożność i przezorność. Należy pamiętać, że większość przestępstw przeciwko mieniu poprzedza rozpoznanie terenu przez złodzieja czy też włamywacza. Jeśli widzisz podejrzanie kręcące się osoby, kogoś kto robi zdjęcia na tle domu czy też nieznany samochód, z którego jesteś obserwowany możesz dzwonić pod nr 690 115 431, czynny całą dobę i powiadomić policjantów o swoich podejrzeniach. Każda informacja będzie zweryfikowana.

 3. Wstąp do komendy na "Dzień otwarty"

  Jeżeli posiadasz polskie obywatelstwo, co najmniej średnie wykształcenie, jesteś nie karany/a i marzysz o codziennych wyzwaniach, zostań jednym z nas! Wszystkich zainteresowanych służbą w Policji zapraszamy na „Dzień otwarty” 18 marca 2018 roku na godz. 9.00 do budynku komendy przy ul. 1 Maja 7.

 4. Policja uhonorowana „Złotymi Blachami 2017”

  Koalicja Antypiracka już po raz 18. nagrodziła najbardziej zasłużone w walce z piractwem jednostki Policji. W tym roku Złote Blachy otrzymały: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie i Szkoła Policji w Pile. W uroczystości wziął udział Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk i gość specjalny polski piosenkarz, aktor teatralno-musicalowy i filmowy Michał Milowicz.

 5. Zatrzymany wandal

  20-letni wandal został zatrzymany przez bełchatowskich policjantów. Mężczyzna zdemolował wiatę przystanku autobusowego. Urząd Miasta Bełchatowa straty oszacował na 1000 złotych. Teraz za zniszczenie mienia grozi mu kata do 5 lat więzienia.

 6. Włamali się po elektronarzędzia

  Bełchatowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do samochodu. Ich łupem padły elektronarzędzia o wartości ponad 2 000 złotych. Mężczyźni usłyszeli już policyjne zarzuty. Teraz grozi im do 10 lat więzienia.

 7. SZANOWNE PANIE, POLICJANTKI I PRACOWNICE POLICJI!

  Życzenia od Kierownictwa polskiej Policji z okazji Dnia Kobiet.

 8. Uwaga - włamywacze!

  W związku z kolejnymi włamaniami do domów i mieszkań policjanci ponawiają apel do mieszkańców regionu! Należy być czujnym, szczególnie teraz, w czasie przedświątecznych przygotowań. Przypominamy o czynnym całą dobę nr telefonu 690 115 431, pod którym można zgłaszać wszelkie niepokojące informacje dot. podejrzanie kręcących się osób czy kogoś kto robi zdjęcia na tle domu.

 9. Policjanci apelują do właścicieli psów

  Mandatem został ukarany właściciel psa, który nie zachował środków ostrożności przy trzymaniu czworonoga. Pies uciekł z jego posesji i ugryzł 13-latka w nogę. Na szczęście zakończyło się tylko na niewielkich obrażeniach. Policjanci apelują o szczególną ostrożność zwłaszcza w przypadku kontaktu dzieci z czworonogami.

 10. Spotkanie w SP4 w Bełchatowie

  Policyjni profilaktycy spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 4 w Bełchatowie, z którymi rozmawiali na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa. Podczas pogadanki funkcjonariusze omówili odpowiedzialność prawną nieletnich oraz procedurę postępowania w przypadku ujawnienia ucznia pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających.

linki

Tagi

profilaktyka kradzież konsultacje społeczne wypadek śmiertelny rozbój znicz znicz 2017 KMZB zabójstwo wrd ŚDM Święto Policji 2016 konferencja naukowa utonięcia kradzież z wlamniem poszukiwania pobicie Policjanci uratowali kradzeż dopalacze krajowa mapa zagrożeń nietrzeźwy kierowca prędkość kradzież samochodu prewencja bezpieczne wakacje nietrzeźwi kradzież rozbójnicza kradzież rowerów wakacje wykroczenie dzielnicowy pornografia apele czujny po służbie trzeźwy poranek apel kradzież z włamaniem kręci mnie bezpieczeństwo krdzież konkurs narkotyki piknik policyjny włamanie kolizje nietrzeźwy uszkodzenie mienia obywatelskie ujęcie oszustwo świadkowie zdarzeń