Informacje

Bełchatowscy policjanci zapraszają na piknik profilaktyczny

Bełchatowscy policjanci zapraszają na „Piknik profilaktyczny”, który odbędzie się podczas Dożynek Powiatowych w Klukach, w niedzielę, 3 września br. Dla wszystkich uczestników imprezy mundurowi przygotowali liczne atrakcje.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie zapraszają na „Piknik profilaktyczny", podsumowujący sezon letni 2017 roku, który odbędzie się 3 września od godz. 16.00 podczas Dożenek Powiatowych w Klukach. W ramach imprezy mundurowi zaprezentują lokalnej społeczności specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w trakcie codziennej służby. Odbędzie się pokaz tresury psów służbowych w zakresie posłuszeństwa i zatrzymania szczególnie niebezpiecznych przestępców. Będą także policjanci z łódzkiego zespołu konnego.

Zainteresowani wstąpieniem w szeregi Policji będą mogli pytać o procedury rekrutacji do służby w Policji na specjalnie przygotowanym stoisku informacyjnym.

Podczas pikniku "rozstawi się" miasteczko ruchu drogowego, czyli kompleks obiektów przeznaczonych do nauki przepisów ruchu drogowego i praktycznego szkolenia w zakresie ruchu pieszych oraz przede wszystkim do nauki jazdy na rowerze. Natomiast na najmłodszych mieszkańców naszego powiatu czeka „Komisarz Błysk”, z którym każdy będzie mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie.