Nowy Komendant Komisariatu Policji w Zelowie - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

Informacje

Nowy Komendant Komisariatu Policji w Zelowie

Od dzisiaj Komisariat Policji w Zelowie ma nowego komendanta. Na szefa jednostki mianowany został podinsp. Arkadiusz Stawiarski. Uroczystego wprowadzenia dokonał Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie, insp. Karol Mielczarek w obecności burmistrza Zelowa, zaproszonych gości, kadry kierowniczej KPP w Bełchatowie oraz funkcjonariuszy z Zelowa.

Wczoraj, 31 stycznia 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Zelowie odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego Komendanta Komisariatu Policji w Zelowie, którym został podinsp. Arkadiusz Stawiarski, dotychczas pełniący służbę na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Bełchatowie. Zgodnie z obowiązującym ceremoniałem uroczystość poprzedziło odczytanie rozkazów związanych z odwołaniem z dotychczas pełnionego stanowiska podinsp. Krzysztofa Mikułowskiego i powołaniem na to stanowisko podinsp. Arkadiusza Stawiarskiego.

Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie - insp. Karol Mielczarek - witając nowego komendanta, życzył mu wielu sukcesów zawodowych na nowym stanowisku kierowniczym.

W uroczystości udział wzięli Burmistrz Zelowa – Urszula Świerczyńska, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zelowie Agnieszka First, Sekretarz Miasta Agnieszka Mysłowska, dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych Gminy Zelów, kadra kierownicza KPP w Bełchatowie oraz funkcjonariusze zelowskiego komisariatu.