Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Stop agresji drogowej

 

Najczęściej czytane

 1. Zuchwały pracownik

  Policjanci ze Szczercowa odzyskali skradzione z naczepy lampy ledowe, których wartość właściciel oszacował na około 6000 złotych. Okazało się, że zuchwałej kradzieży dokonał 30-letni pracownik firmy. Do sprawy zatrzymano także 58-letniego mężczyznę, u którego na posesji znaleziono skradzione lampy. Zarówno za kradzież, jak i paserstwo zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 2. Policja poszukuje świadków wypadku

  Policjanci z Bełchatowa poszukują rowerzystki, która w dniu 7 czerwca 2018 roku około godz. 20.15 jadąc chodnikiem ul. Wojska Polskiego (w rejonie Ronda Andersa) zderzyła się z inną rowerzystką i odjechała z miejsca zdarzenia. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o osobisty kontakt z prowadzącym sprawę asp. Piotrem Bukowskim pokój 107, lub telefonicznie pod nr 44 635 52 48.

 3. Na ratunek ugodzonemu nożem

  Zelowscy policjanci uratowali życie 60-letniemu mężczyźnie, który w trakcie awantury o majątek, został ugodzony nożem w udo. Funkcjonariusze zatrzymali również sprawcę uszkodzenia ciała. Jak się okazało był to 58-letni brat pokrzywdzonego. Za ten czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Policja i straż pożarna apelują o niezastawianie dróg dojazdowych służbom ratowniczym

  Przedstawiciele bełchatowskiej Policji i Państwowej Straży Pożarnej apelowali dziś do mieszkańców miasta o parkowanie pojazdów w sposób nieutrudniający dojazd służbom ratunkowym.

 5. Tygryski, Myszki i Jabłuszka z wizytą w komendzie

  W ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą", jak co roku przed wakacjami funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie odwiedzają licznie dzieci. Tym razem policjanci gościli dwie grupy przedszkolne z Akademii Bolka i Lolka oraz dwie z Akademii Przedszkolaka Jabłuszko. Maluchy miały okazję zwiedzić komendę, poznać policyjnego czworonoga oraz posiedzieć za kierownicą prawdziwego radiowozu.

 6. Apel do motocyklistów

  Uszkodzenia asfaltu, do tego piach na jezdni, mokre liście lub inne przeszkody, to potencjalne zagrożenie dla motocyklistów. Wystarczy chwila nieuwagi, gwałtowny manewr i wywrotka na jednośladzie jest pewna. Tak było w miniony weekend. Po raz kolejny zdarzenie z udziałem motocyklisty na obwodnicy Kleszczowa na wysokości m. Żłobnica. Na szczęście i tym razem skończyło się na ogólnych potłuczeniach.

 7. Konkurs filmowy "Filmowy przeWODNIK"

  W ramach drugiej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” został ogłoszony konkurs filmowy „Filmowy przeWODNIK".

 8. I etap XI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”

  Asp. szt. Grzegorz Warcholiński oraz asp. Łukasz Luba wygrali I etap Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Policjanci wraz z Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych – asp. szt. Sławomirem Junickim będą reprezentować naszą komendę w II etapie przeprowadzonym przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi.

 9. Policja poszukuje świadków wypadku

  Policjanci z Bełchatowa ponawiają apel w sprawie zgłaszania się naocznych świadków tragicznego wypadku, w którym zginęła 25-letnia kierująca citroenem. Do zdarzenia doszło 19 kwietnia 2018 roku około godz. 21.00 w Bełchatowie na ul. Pabianickiej.

 10. Tydzień spotkań profilaktycznych

  Mijający tydzień upłynął pod znakiem licznych spotkań policjantów z dziećmi, tymi małymi i dużymi, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka. W tym czasie było wiele okazji do rozmów profilaktycznych, zadawania pytań czy zobaczenia policyjnego sprzętu.

linki

Tagi

prewencja dopalacze znicz KMZB konkurs oszustwo kradzież ŚDM bezpieczne wakacje kradzież rozbójnicza apele wakacje konsultacje społeczne trzeźwy poranek profilaktyka kradzież z włamaniem uszkodzenie mienia dzielnicowy krdzież kręci mnie bezpieczeństwo czujny po służbie kradzież z wlamniem kradzeż narkotyki apel nietrzeźwy wykroczenie krajowa mapa zagrożeń piknik policyjny utonięcia nietrzeźwy kierowca pobicie konferencja naukowa pornografia świadkowie zdarzeń poszukiwania nietrzeźwi włamanie Święto Policji 2016 kolizje profilkaktyka prędkość rozbój obywatelskie ujęcie kradzież rowerów Policjanci uratowali zabójstwo kradzież samochodu wypadek śmiertelny wrd