Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Stop agresji drogowej

 

Najczęściej czytane

 1. Uczciwi pracownicy galerii

  Dużo szczęścia miał 38-letni mieszkaniec Bełchatowa, który w galerii handlowej pozostawił saszetkę z dokumentami, kartami płatniczymi i pieniędzmi Torebkę znaleźli pracownicy firmy sprzątającej, którzy o nietypowym znalezisku poinformowali policję. Jeszcze tego samego dnia saszetka z cenną zawartością powróciła do właściciela.

 2. Uwaga - WŁAMANIA!

  W związku z nasileniem się włamań do domów jednorodzinnych na terenie powiatu bełchatowskiego, policjanci apelują do mieszkańców o ostrożność i przezorność. Należy pamiętać, że większość przestępstw przeciwko mieniu poprzedza rozpoznanie terenu przez złodzieja czy też włamywacza. Jeśli widzisz podejrzanie kręcące się osoby, kogoś kto robi zdjęcia na tle domu czy też nieznany samochód, z którego jesteś obserwowany możesz dzwonić pod nr 690 115 431, czynny całą dobę i powiadomić policjantów o swoich podejrzeniach. Każda informacja będzie zweryfikowana.

 3. Poszukiwania zakończone sukcesem

  Prawie 3 godziny trwały poszukiwania 83-letniej mieszkanki gminy Kleszczów, która wyszła z domu nie mówiąc o tym nikomu. O jej zaginięciu funkcjonariuszy poinformowała wnuczka. W poszukiwania zaangażowali się policjanci, strażacy oraz rodzina zaginionej. Spacerującą starszą panią oddaloną około pół kilometra od domu wytropił pies policyjny „Lesko” wraz ze swoim przewodnikiem. Cała i zdrowa 83-latka trafiła pod opiekę rodziny.

 4. Śmiertelny wypadek w miejscowości Grabek

  Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Grabek w gminie Szczerców. W wyniku poniesionych obrażeń śmierć poniósł 39-letni bełchatowianin.

 5. Od dziś Policja Bełchatów z Wami na Facebooku!

  Dzisiaj, w Dzień Zakochanych, wspólnie z Wami rozpoczynamy swoją przygodę z Facebookiem, aby być bliżej Was. Na naszym profilu przeczytacie o ewentualnych utrudnieniach w ruchu i innych zagrożeniach oraz akcjach profilaktycznych. Zależy nam, abyście zawsze szczęśliwie i bezpiecznie wracali do swoich rodzin i bliskich. Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Do zobaczenia na Facebooku!

 6. Zaproszenie na debatę społeczną w gminie Kleszczów

  23 lutego 2018 roku o godzinie 16.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na terenie gminy Kleszczów. Do udziału w debacie zapraszają: Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie – insp. Karol Mielczarek, Wójt Gminy Kleszczów – Sławomir Chojnowski oraz Kierownik Posterunku Policji w Kleszczowie – asp. szt. Damian Kucner.

 7. Policjanci rozmawiali o cyberprzemocy

  Policyjni profilaktycy spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Dobrzelowie aby porozmawiać z nimi o cyberprzemocy. W obecnych czasach niemalże wszyscy – dorośli i dzieci – korzystają z Internetu. Należy jednak pamiętać, że wykorzystywany w sposób niewłaściwy, może wyrządzić sporo krzywdy. Nękanie rówieśników, udostępnianie danych osobowych, dostęp do treści nieodpowiednich dla dziecka, to wszystko może za sobą nieść poważne konsekwencje.

 8. Świętować trzeba z głową

  Wczoraj, 14 lutego 2018 roku, Policjanci z Zelowa dwukrotnie interweniowali wobec pijanych kierowców, którzy spowodowali zdarzenia drogowe. Jeden z nich, 26-letni mieszkaniec Zelowa dodatkowo złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. O losie nieodpowiedzialnych kierowców zadecyduje sąd.

 9. Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

  Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku potrwa od 19 do 25 lutego, to kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Związana jest ona z ustanowieniem dnia 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw.

 10. Ciężko ranny policjant potrzebuje pomocy!!!

  Marcin na co dzień pełni służbę patrolową na terenie V KP Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. 15 grudnia 2017 roku około godziny 17:40 wraz z koleżanką z patrolu został wezwany do jednego z mieszkań przy ulicy Przemysłowej w Łodzi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w jednym z mieszkań pod drzwiami leży ranna kobieta. Chęć niesienia pomocy skończyła się dla niego tragicznie.

linki

Tagi

rozbój kradzież z włamaniem nietrzeźwy nietrzeźwa matka pobicie obywatelskie ujęcie zdarzenia drogowe kradzież rowerów dzielnicowy apele senior nietrzeźwy kierowca znicz 2017 Święto Policji 2016 kradzież z wlamniem uszkodzenie mienia znicz KMZB nietrzeźwi wakacje prędkość piknik policyjny profilkaktyka włamanie poszukiwania utonięcia trzeźwy poranek prewencja kradzeż bezpieczne wakacje dopalacze oszustwo wypadek śmiertelny kradzież kradzież samochodu zabójstwo wrd konkurs pornografia kradzież rozbójnicza Policjanci uratowali konsultacje społeczne apel narkotyki ŚDM krajowa mapa zagrożeń świadkowie zdarzeń profilaktyka kręci mnie bezpieczeństwo kolizje