Informacje

DBAJ Z NAMI O BEZPIECZEŃSTWO - ZOSTAŃ POLICJANTEM

Jeżeli chcesz pomagać ludziom, cenisz sobie możliwość rozwoju oraz stabilne zatrudnienie i potrafisz pracować indywidualnie oraz w grupie, to szukamy właśnie Ciebie! Ostatnio szeregi bełchatowskiej policji zasiliło dwóch funkcjonariuszy, którzy 20 marca rozpoczęli szkolenie podstawowe w Ośrodku Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu. Koledzy, witamy w naszych szeregach!

Jeśli szukasz ciekawego zawodu, chcesz pomagać innym, dbać o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny, masz predyspozycje fizyczne i psychiczne do pełnienia służby w formacji uzbrojonej to służba w Policji jest właśnie dla Ciebie. Służba w niebieskich szeregach daje szansę na rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy. Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane służbą w łódzkiej policji, podanie mogą złożyć w Komendzie Powiatowej Policji w Bełchatowie lub w dowolnych komendach miejskich/powiatowych, a także bezpośrednio w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Dokumenty od kandydatów do służby w Policji przyjmowane są każdego dnia.

Przypominamy również o "doborowych czwartkach". W każdy czwartek, w godzinach od 8.00 do 17.00 prowadzone są dyżury doborowe. Zainteresowanych podjęciem służby w Policji zapraszamy do bełchatowskiej komendy. Doborowy czwartek - to możliwość spotkania się z nami i porozmawiania na temat rekrutacji w szeregi Policji. Przyjdź i dowiedz się czy możesz pełnić służbę w Policji, jak wygląda procedura rekrutacji do Policji, a także o możliwościach rozwoju zawodowego służąc w Policji.

Dobór do służby prowadzony jest w systemie ciągłym. Terminy przyjęć do służby jeszcze w tym roku to:

  • 24 kwietnia 2024 roku
  • 8 lipca 2024 roku
  • 9 września 2024 roku
  • 30 października 2024 roku
  • 30 grudnia 2024 roku

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Kontakt: Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

nadkom. Iwona Kaszewska

Powrót na górę strony