Ważne informacje - 5 artykułów

Zostan jednym z nas

Aktualności

Bannery

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Łatwiejszy kontakt z policją
Zielona Strefa
Dzielnicowy bliżej nas
Stop agresji drogowej

 

Najczęściej czytane

 1. Uwaga na oszustwa na Orlen, kryptowaluty, zdalny pulpit

  W ostatnim czasie do bełchatowskiej komendy wpływa coraz więcej zgłoszeń od mieszkańców, którzy stracili swoje pieniądze w wyniku oszustw. Pokrzywdzeni nieumiejętnie i nieświadomie korzystali z sieci internetowej i oferowanych w niej produktów finansowych. Nie dajmy się oszukać.

 2. Uwaga! Zaginął 66- letni Stefan Jańczyk!

  Zaginął Stefan Grzegorz Jańczyk, 66-letni mieszkaniec gminy Drużbice. Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę co do miejsca ewentualnego pobytu tego mężczyzny, mogące pomóc w jego odnalezieniu, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie pod całodobowy nr telefonu 47 846 52 11 lub na numer alarmowy 112.

 3. Pijany kierowca uciekł z miejsca wypadku

  Świadkowie ujęli kierowcę forda, który nie udzielając pomocy poszkodowanemu odjechał z miejsca wypadku drogowego. Okazało się, że 45-latek był nietrzeźwy i miał zatrzymane prawo jazdy. Grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.

 4. Bełchatowianin zatrzymany z narkotykami

  Policjanci z Bełchatowa, zatrzymali 44-latka, który usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Amator nielegalnych środków w fordzie przewoził marihuanę, w mieszkaniu natomiast miał mefedron i amfetaminę. Teraz grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 5. Policjanci schwytali złodzieja roweru. Okazał się osobą poszukiwaną

  Mieszkanka gminy Szczerców pozostawiła swój rower i pakunki z zakupami przed miejscowym ośrodkiem zdrowia. Niestety po jej powrocie po rzeczach nie było ani śladu. Wnikliwa praca policjantów doprowadziła do zatrzymania sprawcy kradzieży jeszcze tego samego dnia. Jak się okazało mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary aresztu

 6. Policja poszukuje właściciela roweru odzyskanego z kradzieży

  Policjanci poszukują właściciela białego roweru marki Burghardt Swan, typu damka. Właściciel potrafiący udokumentować własność mienia proszony jest o zgłoszenie się do komendy policji w Bełchatowie.

 7. Nie zatrzymał się do kontroli i próbował przejechać policjanta

  Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi kierowcy seata, który dopuścił się czynnej napaści na funkcjonariusza policji. 30-letni bełchatowianin zignorował polecenia do zatrzymania i nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu. Uciekając przed kontrolą drogową, próbował potrącić policjanta.

 8. Nie daj się oszukać metodą na "gazownika"!

  Policjanci z bełchatowskiej komendy ostrzegają przed oszustami podającymi się za pracowników gazowni. Osoby te oferują montaż czujników gazu mających rzekomo przesyłać informację o zagrożeniu bezpośrednio do gazowni. W tym celu montują zwykłe czujniki dymu wyłudzając pieniądze za fałszywy sprzęt i usługę a na potwierdzenie gotówkowych wpłat wystawiają ofiarom fikcyjne pokwitowania. ZACHOWAJ CZUJNOŚĆ!

 9. Policjanci dzieciom czyli wrześniowe czwartki z profilaktyką

  Początek roku szkolnego to doskonała okazja do przekazywania dzieciom wiedzy zwiększającej ich bezpieczeństwo. Jak co roku drzwi bełchatowskiej komendy pozostają otwarte dla młodych ludzi zainteresowanych służbą policjantów. Z kolei sami funkcjonariusze mogą opowiedzieć o swojej pracy.

 10. Seniorzy na jednośladach, czyli porozmawiajmy o bezpieczeństwie

  W trosce o bezpieczeństwo osób starszych zamieszkujących nasz powiat, bełchatowscy policjanci zorganizowali spotkanie dla członków Klubu Seniora "Bajka". Na spotkaniu poruszano tematy przede wszystkim związane z bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego poruszających się jednośladami. Poza wiedzą przekazywaną przez funkcjonariuszy ruchu drogowego oraz policyjną profilaktyk- każdemu z uczestników przedsięwzięcia wręczono kamizelkę odblaskową.

linki

Tagi

czynna napaść znicz kradzież z włamaniem utonięcia papierosy kolizje konsultacje społeczne prędkość zabójstwo nietrzeźwy kierowca ŚDM nietrzeźwi uszkodzenie mienia kradzież samochodu krajowa mapa zagrożeń konkurs narkotyki trzeźwy poranek apele kradzież kradzeż kradzież sklepowa wypadek śmiertelny wrd profilaktyka nietrzeźwy nietrzeźwy kierujący wykroczenie obywatelskie ujęcie kradzież rowerów piknik policyjny bezpieczne wakacje poszukiwany wypadek drogowy prewencja włamanie kradzież pojazdu pobicie apel rozbój kradzież rozbójnicza pościg kręci mnie bezpieczeństwo Policjanci uratowali kradzież z wlamniem dopalacze marihuana dzielnicowy KMZB wakacje
Powrót na górę strony