Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Bannery

 

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek w miejscowości Chabielice Kolonia

  Bełchatowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Chabielice Kolonia w gminie Szczerców. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 24-letni kierowca. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 2. Motocyklista zginął w wypadku w Chabielicach

  Policjanci z Bełchatowa pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, na skutek którego śmierć poniósł 25-letni kierujący motocyklem suzuki. Apelujemy o ostrożną, bezpieczną jazdę i stosowanie się do przepisów obowiązujących w ruchu drogowym.

 3. Śmiertelny wypadek pod Bełchatowem

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze krajowej 74, na obwodnicy Nowy Świat - Zelów w powiecie bełchatowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skodą uderzył w bok ciężarówki, jadącej z przeciwnego kierunku. W wyniku obrażeń odniesionych na skutek zderzenia pojazdów, kierowca skody poniósł śmierć na miejscu. Droga w tym miejscu wciąż jest zablokowana, ruch odbywa się drogą przez Bełchatów.

 4. Odpowie za podwójne zabójstwo

  Kara dożywotniego więzienia grozi 41-letniemu mężczyźnie, który śmiertelne ciosy zadał 55-letniej kobiecie i jej 68-letniemu mężowi. Zabójstwo miało miejsce w jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Czyżewskiego w Bełchatowie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

 5. Śmiertelny wypadek na drodze DK-74 w Klukach

  Bełchatowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło na DK-74 w miejscowości Kluki w powiecie bełchatowskim. W wypadku śmierć poniosła 44-letnia kobieta kierująca BMW. Policjanci apelują o ostrożność na drodze i stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa.

 6. Wpadka "cyklicznej” złodziejki

  Policjanci z Wydziału Prewencji bełchatowskiej komendy zatrzymali 25-latkę, która ukradła rower wartości kilku tysięcy złotych. Funkcjonariusze namierzyli ją w kilkanaście minut po uzyskaniu informacji o przestępstwie. Kobieta ma na swoim koncie również kilkanaście kradzieży sklepowych, gdzie wartość strat oszacowano na ponad 10 tysięcy złotych. Usłyszała już zarzuty, teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 7. Tragiczny wypadek na DK-74

  Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej DK-74 w Krasowej. Na skutek zderzenia dwóch ciężarówek, 62-letni kierowca zmarł pomimo długiej reanimacji.

 8. Dwa obywatelskie ujęcia nietrzeźwych kierowców - dziękujemy za reakcję na zagrożenie!

  Godnymi naśladowania postawami wykazali się świadkowie, którzy ujęli nietrzeźwych kierowców. W Łobudzicach strażacy udaremnili dalszą jazdę pijanemu 51-latkowi. W Szczercowie ekspedientka uniemożliwiła dalszą jazdę kompletnie pijanej 45-latce. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata oraz wysoka grzywna. Dziękujemy za reakcję, która być może zapobiegła tragedii.

 9. Zatrzymana z narkotykami

  Bełchatowscy policjanci zatrzymali 25-latkę, podejrzewaną o posiadanie środków zakazanych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Kobieta w swoim mieszkaniu posiadała 25 gramów mefedronu i blisko gram marihuany. Mieszkanka Bełchatowa usłyszała już zarzuty posiadania środków psychotropowych i odurzających za co grozi kara do 3 lat więzienia.

 10. Potrącenie rowerzysty na ścieżce dla rowerów

  Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego dzisiaj przy ulicy Czaplinieckiej. Kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście, który poruszał się po ścieżce dla rowerów. Cyklista z obrażeniami zabrany został do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz przypominają przepisy dotyczące rowerzystów.

linki

Tagi

wakacje Policjanci uratowali papierosy wrd wypadek drogowy znicz apel apele czynna napaść kradzież rozbójnicza profilaktyka prewencja piknik policyjny kręci mnie bezpieczeństwo kradzież z włamaniem konkurs pościg dzielnicowy zabójstwo utonięcia nietrzeźwy kierujący marihuana wykroczenie kradzież KMZB nietrzeźwy kradzeż bezpieczne wakacje kolizje nietrzeźwi narkotyki poszukiwany kradzież pojazdu nietrzeźwy kierowca kradzież z wlamniem dopalacze krajowa mapa zagrożeń ŚDM trzeźwy poranek wypadek śmiertelny włamanie uszkodzenie mienia kradzież samochodu obywatelskie ujęcie kradzież sklepowa prędkość kradzież rowerów pobicie rozbój konsultacje społeczne
Powrót na górę strony