Informacje

Podziękowania dla bełchatowskich policjantów

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie wpłynęły podziękowania dla bełchatowskich policjantów: st. sierż Marty Olejnik oraz mł. asp. Tomasza Gapanowicza za pomoc w organizacji, wspieranego przez KGP Policji i IPA Polska, charytatywnego rajdu dookoła Bałtyku - z Polski do Norwegii. Autor pisma - Tomasz Dzierga, Prezes Stowarzyszenia „Ja jadę Ty Pomagasz” docenił funkcjonariuszy za wsparcie przedstawicieli rajdu poprzez zorganizowanie im odpoczynku po podróży.

Tomasz Dzierga - Prezes Stowarzyszenia "Ja jadę, Ty pomagasz", były policjant, a obecnie żołnierz po raz kolejny postanowił pomóc potrzebującym. Po raz czwarty zainicjował akcję charytatywną, by zebrać pieniądze na leczenie i rehabilitację trójki dzieci. Każda zebrana złotówka pomoże im w rehabilitacji, której bardzo potrzebują. Do przebycia rowerem ma trasę ponad 4000 km wokół Bałtyku. Wyznaczona do pokonania na rowerze trasa, rozpoczęła się w Siemianowicach Śląskich (24 maja br.), a skończy dopiero w Norwegii.
Jednym z przystanków na mapie tej niecodziennej wyprawy znalazła się miejscowość Grajewo w województwie podlaskim. W tym czasie policjanci z bełchatowskiej komendy przebywali na urlopie w pobliskiej miejscowości. Z radością zaproponowali uczestnikom wyprawy odpoczynek po podróży.

Wszyscy trzymamy kciuki i czekamy na szczęśliwy finał wyprawy!


 

  • policjant i policjantka siedzą w radiowozie.
  • dyplom z treścią podziękowań.
  • dyplom z treścią podziękowań.
Powrót na górę strony