Informacje

Pijana 70-latka spowodowała kolizję

10 listopada 2017 roku doszło do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwej kierującej. 70-letnia bełchatowianka miała ponad promil alkoholu w organizmie. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

W piątek około godziny 17.00 dyżurny KPP w Bełchatowie został poinformowany o zdarzeniu drogowym na ul. Wyszyńskiego. Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego, którzy ustalili, że kierująca skodą fabią, 70-letnia bełchatowianka, jadąc w kierunku Alei Jana Pawła II, nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył mercedesa, którym kierował 33-letni mieszkaniec gminy Rząśnia. Przeprowadzone alkomatem badanie wykazało, że kobieta w organizmie ma ponad 1,1 promila alkoholu. Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali jej uprawnienia do kierowania. Teraz grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Jak się okazało, 70-latka, chwilę wcześniej, wyjeżdżając z parkingu na os. Dolnośląskim uszkodziła stojące tam bmw, przy czym nie zatrzymując się, odjechała z miejsca zdarzenia. W pojeździe nikogo nie było, a właściciel o całym zajściu dowiedział się od świadków.
 

Powrót na górę strony