Ważne informacje - 5 artykułów

Sluzba Kryminalna
Zostan jednym z nas

Aktualności

Bannery

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Łatwiejszy kontakt z policją
Zielona Strefa
Dzielnicowy bliżej nas
Stop agresji drogowej

 

Najczęściej czytane

 1. Pędził ponad 100 km/h w terenie zabudowanym

  O tym z jakimi konsekwencjami może spotkać się kierowca lekceważący przepisy ruchu drogowego, tym razem przekonał się 68-latek, który na drodze z ograniczeniem prędkości do 50 km/h jechał z prędkością 105 km/h. Mężczyzn stracił uprawnienia do kierowania na 3 miesiące. Ponadto otrzymał 1500 złotych mandatu i 13 punktów karnych.

 2. Ukradł samochód i jechał nim pijany

  Policjanci z zelowskiego komisariatu zatrzymali 23-latka podejrzewanego o kradzież pojazdu. Dodatkowo mężczyzna nie posiadając uprawnień do kierowania wsiadł do skradzionego pojazdu będąc pod wpływem alkoholu. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 3. Koncert policyjnej orkiestry z okazji Dnia Matki

  Nieetatowa Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, w skład której wchodzi między innymi pięcioro policjantów bełchatowskiej komendy, zagrała uroczysty koncert z okazji Dnia Matki. Wydarzenie odbyło się w Miejski Domu Kultury w Radomsku.

 4. Poszukujemy świadków wypadku – potrącenia pieszej w miejscowości Wygoda pod Zelowem

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku na drodze wojewódzkiej 484, w miejscowości Wygoda, na terenie powiatu bełchatowskiego. W zdarzeniu poszkodowana została 27-letnia piesza, która z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Apelujemy o rozsądek i rozwagę na drodze!

 5. Odzyskany głośnik i telefon – sprawcy w rękach policji

  Bełchatowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży głośnika bezprzewodowego oraz telefonu komórkowego. 19-latek oraz jego 16-letni kolega za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 6. Zaginięcie ze szczęśliwym zakończeniem

  Bełchatowscy policjanci nie pozostali obojętni na los małego pieska, błąkającego się w okolicy ruchliwej drogi, którego życie było zagrożone. Przygarnęli go, nakarmili i dali mu schronienie do czasu odnalezienia jego właściciela. Dzięki reakcji policjantów, „Misio” jest już w rękach swojej Pani.

 7. Studentom SAN przybliżyliśy zawód policjanta

  Jak wygląda praca funkcjonariuszy, jak wstąpić do Policji i przejść proces rekrutacyjny, dlaczego warto wstąpić w niebieskie szeregi była dzisiaj mowa na spotkaniu ze studentami Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie. Słuchacze mieli doskonałą okazję na zweryfikowanie swoich wyobrażeń o naszej służbie.

 8. Policjanci zabezpieczyli pocisk artyleryjski

  Niewybuchy wciąż są odkrywane podczas różnego rodzaju prac. Tym razem taki niebezpieczny przedmiot został odkopany na terenie KWB Bełchatów. Znalazca miał świadomość, że materiał wybuchowy jest niebezpieczny i na miejsce natychmiast wezwał Policję. Apelujemy o ostrożność i przypominamy, że odnalezionych niewybuchów nie należy dotykać czy też próbować przenosić.

 9. Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty pod Bełchatowem

  Policjanci z Bełchatowa pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, na skutek którego śmierć na miejscu poniósł 39-letni kierujący motocyklem kawasaki. Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

 10. Policjanci odzyskali iPada

  Bełchatowscy policjanci w ciągu godziny od zgłoszenia odzyskali zagubionego iPada o wartości 2500 złotych. Zarzuty w tej sprawie usłyszała 35-letnia mieszkanka powiatu piotrkowskiego. Zabezpieczone urządzenie zostało już zwrócone prawowitemu właścicielowi.

linki

Tagi

kradzież pojazdu pobicie kręci mnie bezpieczeństwo dopalacze kradzież samochodu kradzież sklepowa nietrzeźwy kierowca kradzież rozbójnicza narkotyki dzielnicowy konkurs obywatelskie ujęcie nietrzeźwi kradzież rowerów wypadek drogowy nietrzeźwy pościg apele prędkość kradzeż rozbój trzeźwy poranek konsultacje społeczne ŚDM kradzież prewencja czynna napaść marihuana wypadek śmiertelny kradzież z wlamniem profilaktyka kradzież z włamaniem znicz wykroczenie papierosy poszukiwany kolizje wrd bezpieczne wakacje nietrzeźwy kierujący zabójstwo apel KMZB krajowa mapa zagrożeń uszkodzenie mienia Policjanci uratowali wakacje utonięcia piknik policyjny włamanie
Powrót na górę strony