Informacje

Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 21 października 2022 roku, około godziny 6,45, w miejscowości Kurówek Prądzewski, na terenie gminy Rusiec. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego przebiegu i przyczyn, proszone są o kontakt z bełchatowska komendą.

Przypominamy przebieg zdarzenia :  39-letnia mieszkanka gminy Rusiec, kierując samochodem marki Renault Clio, jechała drogą powiatową od strony miejscowości Prądzew w kierunku Widawy. Na prostym odcinku drogi, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i wjechała w przydrożne drzewa. Kobieta, z uwagi na obrażenia odniesione w wyniku wypadku, została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi. W tym groźnym zdarzeniu drogowym poszkodowanym został również 15-letni pasażer, który trafił do łódzkiego szpitala.

Wszystkie osoby, które były świadkami powyższego zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego przebiegu i przyczyn, proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym tel. 47 8465 204 ( prowadzący sprawę mł. asp. Artur Koch) w godz. 7.30-15.30 lub całodobowo z dyżurnym jednostki, tel. 47 8465 211.

 

nadkom. Iwona Kaszewska

Powrót na górę strony