Wykaz dzielnic wyznaczonych na terenie działania Posterunku Policji w Klukach

 

Rejon służbowy nr 23 - dzielnicowy st. asp. Przemysław BURCHARD

 

tel. 44 631 50 07, tel.kom. 516 438 230

adres emeil: dzielnicowy.kluki23@belchatow.ld.policja.gov.pl

 

Do 23 rejonu należą miejscowości: Cisza, Imielnia, Kresy, Laski, Lesisko, Osina, Parzno, Podwierzchowiec, Podwódka, Roździn, Strzyżewice, Wierzchy Kluckie, Wierzchy Parzeńskie

Plan działania  priorytetowego dla rejonu służbowego nr 23 w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2022 roku

Zdiagnozowanym zagrożeniem w tym w rejonie służbowym jest spożywanie alkoholu w rejonie sklepu spożywczo-monopolowego w miejscowości Osna 44 przez miejscową ludność. Są to informacje pochodzące z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Zakładany cel do osiągnięcia to wyeliminowanie bądź zminimalizowanie tego problemu poprzez wzmożone kontrole okolic sklepu przez funkcjonariuszy z PP w Klukach, współpraca w tym zakresie z lokalną społecznością, z właścicielami oraz pracownikami sklepu, współpraca i rozmowy profilaktyczne z sołtysem i mieszkańcami. Reagowanie na przypadki łamania prawa.

  

Rejon służbowy nr 24 - dzielnicowy asp. szt. Marcin WŁODARCZYK

 

tel. 44 631 50 07, tel. kom. 690-115-339

adres emeil: dzielnicowy.kluki24@belchatow.ld.policja.gov.pl

 

Do 24 rejonu należą miejscowości: Bożydar, Chmielowiec, Grobla, Huta Strzyżewice, Kawalce, KlukiL Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Jesionowa, Klonowa,  osiedle Leśne, Plac Słoneczny, Spacerowa, Szkolna, Wspólna), Kolonia Kaszewice, Kuźnica Kaszewska, Niwisko, Nowy Janów, Podścichawa, Pólko, Sadulaki, Słupia, Smugi, Ścichawa, Teofilów, Trząs, Wierzchowiec, Zarzecze, Żar, Żelichów.

Plan działania  priorytetowego dla rejonu służbowego nr 24 w okresie  od 1 lipca do 31 grudnia 2022 roku

Zdiagnozowany problemem to spożywanie alkoholu, zaśmiecanie oraz grupowanie się młodzieży w rejonie parku w Klukach, gdzie znajduje się plac zieleni z ławkami oraz plac zabaw dla dzieci. Informacje o zagrożeniu pochodzą od anonimowych zgłoszeń mieszkańców. Zakładany cel do osiągnięcia to wyeliminowanie bądź zminimalizowanie tego problemu poprzez wzmożone kontrole okolic parku przez funkcjonariuszy z PP w Klukach, współpraca w tym zakresie z lokalną społecznością, z mieszkańcami pobliskich posesji, rozmowy profilaktyczne z sołtysem oraz z mieszkańcami.

 

Powrót na górę strony