Wizerunek sprawców kradzieży perfum – prosimy o pomoc
KPP w Bełchatowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców przestępstwa kradzieży w drogeriach w Bełchatowie na kwotę blisko 6200zł.
Do kradzieży doszło 9 i 14 stycznia 2026 roku około godziny 20:00 na terenie dwóch drogerii w Bełchatowie. Sprawcy ukradli perfumy o łącznej wartości blisko 6200 zł.
Rysopis:
PIERWSZY SPRAWCA: mężczyzna w wieku około 25 lat, ciemne krótkie włosy z charakterystycznym przycięciem typu „fade”, ubrany na ciemno – kurtka puchowa czarna, spodnie czarne dżinsowe, buty sportowe biało-czarne.
DRUGI SPRAWCA: mężczyzna w wieku około 25 lat, włosy krótkie koloru ciemny blond. W jednej drogerii ubrany w bluzę z kapturem koloru zielono-żółtego, czarną kurtkę, czarne spodnie dresowe z czerwonymi lampasami na boku oraz szare buty sportowe. W drugiej drogerii ubrany w ciemną kurtkę z brązowymi wstawkami na ramionach, szare dresowe spodnie oraz szare buty sportowe.
Osoby, które rozpoznają sprawców lub posiadają informacje dotyczące kradzieży, proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę sierż. Kacprem Kitlem tel. 47 846 52 39, z dyżurnym KPP Bełchatów tel. 47 846 52 11, 47 846 52 00 lub pod numerem alarmowym 112.



