Informacje

Nie żyje 25-letnia kierująca citroenem

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 19 kwietnia 2018 roku około godziny 21.00 na ul. Pabianickiej w Bełchatowie. Zginęła 25-letnia kierująca citroenem.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca citroenem jadąc w kierunku Łodzi, skręcała w lewo na posesję, gdy w jej auto uderzyło jadące z przeciwka bmw, za kierownicą którego siedział 25-letni mieszkaniec gminy Bełchatów. BMW następnie uderzyło w stojącego w pobliżu chryslera. Niestety, kierująca citroenem na skutek odniesionych obrażeń zmarła po przewiezieniu do szpitala. Niewielkich obrażeń ciała doznało także dwóch pasażerów BMW, którzy zostali przewiezieni do szpitala. Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśni prowadzone śledztwo.

Policja przypomina, że bezpieczeństwo w ruchu drogowym uwarunkowane jest wieloma czynnikami, ale w dużej mierze zależy od samych uczestników. Dlatego po raz kolejny apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewrów cofania, zawracania, wyprzedzania, skrętu czy też zmiany pasa ruchu. Oby piękna pogoda szła w parze z naszym skupieniem i koncentracją na drodze.  

Powrót na górę strony