Informacje

Nie żyje 25-letni motocyklista

Bełchatowscy policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym zginął 25-letni motocyklista. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do tragicznego zdarzenia doszło 26 maja 2019 roku około godz. 16.10 na drodze między Żłobnicą a Kamieniem w gm. Kleszczów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem m-ki Yamaha zderzył się z fiatem panda. Do wypadku doszło prawdopodobnie podczas wykonywania przez kierowcę osobówki manewru zawracania. W wyniku odniesionych obrażeń 25-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Osobówką kierował 58-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego. W chwili wypadku mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Zarówno on, jak i jego 85-letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala.

Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Bełchatowie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

  • Zdjęcie przedstawia służby ratunkowe na miejscu wypadku śmiertelnego, w którym zginął 25-letni motocyklista.
    Zdjęcie z wypadku z dn. 26.05.2019 w którym zginął 25-letni motocyklista
Powrót na górę strony