Informacje

UROCZYSTE OBCHODY DNIA SŁUŻBY CYWILNEJ

Dokładnie 100 lat temu, 17 lutego 1922 roku Sejm uchwalił ustawę o państwowej służbie cywilnej. Z tej okazji w Komendzie Powiatowej Policji w Bełchatowie odbyła się uroczysta zbiórka.

16 listopada 2022 roku w auli bełchatowskiej jednostki odbyły się uroczyste obchody Dnia Służby Cywilnej, w których uczestniczyli Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie – insp. Grzegorz Czubakowski, kadra kierownicza bełchatowskiej komendy oraz pracownicy cywilni Policji.

Zbiórkę rozpoczęło złożenie meldunku przez dowódcę uroczystości Komendantowi Powiatowemu Policji w Bełchatowie. Następnie odczytane zostały życzenia Komendanta Głównego Policji oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

W dalszej części spotkania głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie insp. Grzegorz Czubakowski. Podziękował wszystkim pracownikom cywilnym za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych. Komendant wyraził uznanie dla pełnej poświęcenia pracy, co stanowi ogromny wkład w funkcjonowanie nie tylko naszej jednostki, ale całej administracji państwowej. Podkreślił jednocześnie, że policja nie mogłaby istnieć bez pracowników cywilnych.

Komendant życzył wszystkim zebranym spełnienia planów zawodowych i osobistych oraz wszelkiej życiowej pomyślności.

Wręczył wszystkim zebranym słodkie upominki oraz zaprosił na poczęstunek.

 

mł. asp. Marta Płomińska

 

  • Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie składa życzenia pracownikom cywilnym
  • Funkcjonariuszka czyta życzenia Komendanta Głównego Policji
  • Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie składa życzenia pracownikom cywilnym
Powrót na górę strony