Informacje

"Doborowy czwartek" - zapraszamy w niebieskie szeregi!

Wstąp w szeregi niebieskiej formacji. Już teraz zdecyduj o swojej przyszłości zawodowej. Przypominamy o "doborowych czwartkach". Dzisiaj, 12 stycznia 2023 roku, w godz. 13:00 - 15:00 zapraszamy zainteresowanych podjęciem służby w Policji do bełchatowskiej komendy. Doborowy czwartek - to możliwość spotkania się z nami i porozmawiania na temat rekrutacji w szeregi Policji. Przyjdź i dowiedz się czy możesz pełnić służbę w Policji, jak wygląda procedura doborowa, a także o możliwościach rozwoju zawodowego służąc w Policji. Zapraszamy.

Jeżeli  zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w Policji, albo czy nadajecie się do tego, by swoje życie zawodowe związać z pracą w formacji mundurowej, to dzisiaj macie możliwość rozwiązania takich wątpliwości. Doborowy czwartek - to możliwość spotkania się z nami i porozmawiania na temat procesu rekrutacji w szeregi Policji. Zapraszamy. W czasie spotkania będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru i rekrutacji do służby. Wszystkie osoby zainteresowane służbą w naszych szeregach będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Przyjdź i dowiedz się czy możesz pełnić służbę w Policji, jak wygląda procedura doborowa, a także o możliwościach rozwoju zawodowego służąc w Policji. 

Jeżeli chcesz pomagać ludziom, cenisz sobie możliwość rozwoju oraz stabilne zatrudnienie i potrafisz pracować indywidualnie oraz w grupie, to szukamy właśnie Ciebie!

Dobór do służby prowadzony jest w systemie ciągłym. Kolejne terminy przyjęć w 2023 roku zaplanowano na 27 lutego, 5 maja, 3 lipca, 23 sierpnia, 27 października i 28 grudnia.

UWAGA - Jeśli nie możesz osobiście przyjść do bełchatowskiej komendy, możesz zadzwonić pod nr tel 47 8485-218. Poza tym wszystkie aktualne informacje na temat doboru do służby znajdziesz na stronie internetowej : Wydział Doboru KWP w Łodzi,

Zapraszamy również do monitorowania doborowego fanpage na: Facebooku @Zostań Łódzkim Policjantem oraz wszystkich informacji na Instagramie #zostan.lodzkim_policjantem

Powrót na górę strony