Informacje

„DOBOROWY CZWARTEK", już jutro!

Wstąp w szeregi niebieskiej formacji. Już teraz zdecyduj o swojej przyszłości zawodowej. Przypominamy o kolejnym "doborowym czwartku". 2 grudnia 2021 roku, w godz. 13:00 - 15:00 zapraszamy zainteresowanych podjęciem służby w Policji do bełchatowskiej komendy. Doborowy czwartek - to możliwość spotkania się z nami i porozmawiania na temat rekrutacji w szeregi Policji. Przyjdź i dowiedz się czy możesz pełnić służbę w Policji, jak wygląda procedura doborowa, a także o możliwościach rozwoju zawodowego służąc w Policji. Zapraszamy.

Jeżeli  zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w Policji, albo czy nadajecie się do tego, by swoje życie zawodowe związać z pracą w formacji mundurowej, to dzisiaj macie możliwość rozwiązania takich wątpliwości. Doborowy czwartek - to możliwość spotkania się z nami i porozmawiania na temat procesu rekrutacji w szeregi Policji. Zapraszamy. W czasie spotkania będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru i rekrutacji do służby. Wszystkie osoby zainteresowane służbą w naszych szeregach będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Przyjdź i dowiedz się czy możesz pełnić służbę w Policji, jak wygląda procedura doborowa, a także o możliwościach rozwoju zawodowego służąc w Policji.  Zapraszamy.

Jeżeli chcesz pomagać ludziom, cenisz sobie możliwość rozwoju oraz stabilne zatrudnienie i potrafisz pracować indywidualnie oraz w grupie, to szukamy właśnie Ciebie!
W zamian oferujemy m.in.:
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie przed ukończeniem 26 roku życia ok 4000zł netto, po ukończeniu 26 roku życia ok 3600 zł netto,
  • prawa emerytalne po przepracowaniu 25 lat,
  • 13 pensję,
  • uzyskanie nowych uprawnień i kwalifikacji,
  • uczestnictwo w kursach specjalistycznych adekwatnych do realizowanych zadań służbowych.

UWAGA - Jeśli nie możesz osobiście przyjść do bełchatowskiej komendy, możesz zadzwonić pod nr tel 47 8485-218. Poza tym wszystkie aktualne informacje na temat doboru do służby znajdziesz na stronie internetowej : Wydział Doboru KWP w Łodzi,

Zapraszamy również do monitorowania doborowego fanpage na: Facebooku @Zostań Łódzkim Policjantem oraz wszystkich informacji na Instagramie #zostan.lodzkim_policjantem

 

 

Powrót na górę strony