Tag krajowa mapa zagrożeń
Rozmiar czcionki
- Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa – w bełchatowskim wpłynęło prawie 1,1 tys. zgłoszeń Mapy zagrożeń okazały się ważnym i bardzo popularnym narzędziem służącym do identyfikacji i przedstawienia skali oraz rodzaju zagrożeń. To doskonałe źródło wiedzy dla instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Identyfikacja zagrożeń nie może przebiegać bez uwzględnienia oczekiwań społecznych.
- Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa Od września 2016 roku w województwie ruszył program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ, odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.
- Minister Jarosław Zieliński: " Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa zostanie wdrożona we wrześniu we wszystkich garnizonach Policji" 2065 – tyle zgłoszeń w lipcu odnotowała podlaska Policja w związku z funkcjonowaniem na terenie województwa pilotażowego programu Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Podsumowania dotychczasowej realizacji projektu dokonał w Białymstoku Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Jarosław Zieliński oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan inspektor Daniel Kołnierowicz.
- Wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński: Mapa zagrożeń bezpieczeństwa będzie wprowadzona w całej Polsce Program „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” realizowany pilotażowo w trzech garnizonach sprawdził się. Dlatego podjęliśmy decyzję, że program od września będzie realizowany w całej Polsce – poinformował w środę Jarosław Zieliński, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.